הצהרת נגישות

Goblackforest.co.il הצהרת נגישות

עדכון אחרון: 01.08.2017

כללי

Goblackforest.co.il שואפת להבטיח כי שירותיה יהיו נגישים לאנשים עם מוגבלויות. Goblackforest.co.il השקיעה כמות משמעותית של משאבים כדי להבטיח שהאתר שלה יהיה קל יותר לשימוש ונגיש יותר לאנשים עם מוגבלויות, מתוך אמונה חזקה שכל אדם זכאי לחיות בכבוד, שוויון, נוחות ועצמאות.

נגישות באתר Goblackforest.co.il

אתר Goblackforest.co.il עושה שימוש בתוסף UserWay Website Accessibility אשר מפעיל את הנגישות באתר. כלי זה נועד לשפר את העמידה בהנחיות הנגישות לתוכן האינטרנט (WCAG 2.0).

הפעלת תפריט הנגישות

ניתן להפעיל את תפריט הנגישות של Goblackforest.co.il על ידי לחיצה על סמל תפריט הנגישות המופיע בפינת הדף. לאחר הפעלת תפריט הנגישות, המתן מספר רגעים כדי לטעון את תפריט הנגישות במלואו.

כתב ויתור

חברת Goblackforest.co.il ממשיכה במאמציה לשפר את הנגישות של האתר והשירותים שלה, תוך אמונה שחובה מוסרית קולקטיבית היא לאפשר שימוש בלתי פוסק, נגיש ובלתי-מוגבל גם עבור אנשים עם מוגבלויות.

למרות מאמצינו להפוך את כל התוכן והתוכן על Goblackforest.co.il לנגישים במלואם, ייתכן שתוכן מסוים עדיין לא הותאם במלואו לסטנדרטים המחמירים ביותר של נגישות. דבר זה יכול להיות תוצאה לכך שטרם מצאנו או זיהנו את הפתרון הטכנולוגי המתאים ביותר.

כאן בשבילך

אם אתם נתקלים בקשיים בכל תוכן באתר Goblackforest.co.il או זקוקים לסיוע עם כל חלק באתר שלנו, אנא צרו איתנו קשר ונשמח לסייע לכם.

יצירת קשר

אם ברצונכם לדווח על בעיית נגישות, יש לכם שאלות או זקוקים לסיוע, אנא צרו קשרGoblackforest.co.il איתנו ונשמח לסייע

גלילה למעלה

מתעניינים ביער השחור?

הצטרפו אלינו לקבוצת הפייסבוק ונשמח לעזור.

מתעניינים ביער השחור?

למה להתלבט לבד? הצטרפו אלינו לקבוצת הפייסבוק ותוכלו לשאול את מי שכבר ביקר במקום.