ארתור והמינימונים בפארק אירופה

ארתור והמינימונים

מתקן Arthur בפארק אירופה

מתקן "ארתור" הוא חוויה מרהיבה המבוססת על הסדרה הקולנועית המצליחה "Arthur and the Invisibles". זוהי רכבת הרים ייחודית המשלבת בתוכה אלמנטים של טכנולוגיה מתקדמת, עיצוב מרהיב והרפתקה מרגשת שמאפשרת למבקרים לחוות את העולם הקסום של ארתור והמינימונים.

המתקן מציע חוויית רכיבה דינמית המאפשרת למבקרים לטוס דרך עולמות קסומים, רכבת ההרים המהנה והייחודית הזו המשלבת נסיעה המתבצעת בכיסאות תלויים, עוברת בתוך מבנה תוך סיור בממלכת המינימונים כאשר חלק מהנסיעה מתבצע מחוץ למבנה עצמו.

"Arthur" הוא לא רק רכבת הרים אלא מרכז חוויות המשלב מסע דרך עולמות קסומים ומפגש עם דמויות מהסדרה. המתקן מתאים לכל המשפחה, מציע רמת ריגוש שמתאימה לכל הגילאים ומשלב פעילויות שונות המותאמות לילדים ולמבוגרים.

המבקרים במתקן "Arthur" יכולים לצפות ליהנות מחוויה מרהיבה שתשאיר אותם עם זיכרונות בלתי נשכחים. השילוב של רכבת הרים, טכנולוגיה מתקדמת, נופים מרהיבים ועלילה מרתקת הופך את "Arthur" לאחת האטרקציות המובילות והמבוקשות בפארק אירופה. המתקן מזמין את המבקרים להתחבר לדמיון הפרוע, לחוות את ההתרגשות של חוויה ייחודית ולצאת עם זיכרונות שילוו אותם לאורך זמן.

אז מה היה לנו?

תודה שהצטרפת

המידע שביקשת כבר בדרך!
במידה ולא מצאת אותו בתיבה הראשית כדאי לבדוק גם בתיבת קידומי המכירות או הספאם (גם זה קורה לפעמים)
כמובן לא לשכוח להוציא אותו משם, כדי שתוכלו לקבל גם את שאר החומרים שהבטחתי לשלוח לכם

מתעניינים ביער השחור?

הצטרפו אלינו לקבוצת הפייסבוק ונשמח לעזור.

מתעניינים ביער השחור?

למה להתלבט לבד? הצטרפו אלינו לקבוצת הפייסבוק ותוכלו לשאול את מי שכבר ביקר במקום.