כללי

אתר Goblackforest.co.il שואף להבטיח כי שירותיו יהיו נגישים לאנשים עם מוגבלויות ונוקט מאמצים וכמות משמעותית של משאבים כדי להבטיח שהאתר יהיה קל יותר לשימוש ונגיש יותר לאנשים עם מוגבלויות, ומתוך אמונה חזקה שכל אדם זכאי לחיות בכבוד, שוויון, נוחות ועצמאות.

נגישות אתר האינטרנט

באתר נעשה שימוש בתוסף UserWay Website Accessibility אשר נועד לשפר את הנגישות באתר. את התוסף ניתן לפעיל על ידי לחיצה על סמל תפריט הנגישות המופיע בפינת הדף או על ידי שימוש במקשים CTRL+U (לחיצה על מקש ESC תסגור את תוסף הנגישות).
בנוסף לתוסף הנגישות בוצעו באתר התאמות נגישות נוספות בכדי להתאים להמלצות התקן הישראלי ולנגישות תכנים במטרה להנגיש את האתר לרמה AA לפי תקן ישראלי 5568 (המבוסס על התקן עולמי WCAG 2.0).

כיצד הנגישות באה לידי ביטוי באתר

כתב ויתור

אנו המפעילים את האתר Goblackforest.co.il ממשיכים במאמצינו לשפר את הנגישות של האתרים והשירותים שלנו, תוך אמונה שחובה מוסרית קולקטיבית היא לאפשר שימוש בלתי פוסק, נגיש ובלתי-מוגבל גם עבור אנשים עם מוגבלויות.

למרות מאמצינו להפוך את כל התוכן והתוכן על אתרי הקבוצה לנגישים במלואם, ייתכן שתוכן מסוים עדיין לא הותאם במלואו לסטנדרטים המחמירים ביותר של נגישות. דבר זה יכול להיות תוצאה לכך שטרם מצאנו או זיהנו את הפתרון הטכנולוגי המתאים ביותר.

תאימות דפדפנים

האתר נבדק לתאימות בדפדפן כרום (Google Chrome) בגרסה האחרונה שלו

פרטי רכז הנגישות

שם: יוני מנטין
טלפון: 0506-2408095
אימייל: [email protected]

הבהרה

לצערנו למרות המאמצים והמשאבים הרבים שהשקענו בהנגשת האתר ייתכן ועדיין חלק מהתכנים פחות מונגשים, ולכן אם בכל זאת נתקלתם בפער בהנגשה אשר מפריע ומקשה על גלישה תקינה וקלה באתר – נשמח לקבל פנייתכם בנושא ואנו נדאג להנגיש את המידע עבורכם. עמכם הסליחה מראש.

לאתר אין משרד לקבלת קהל.

הצהרת הנגישות עודכנה בתאריך 15.6.2021

תודה שהצטרפת

המידע שביקשת כבר בדרך!
במידה ולא מצאת אותו בתיבה הראשית כדאי לבדוק גם בתיבת קידומי המכירות או הספאם (גם זה קורה לפעמים)
כמובן לא לשכוח להוציא אותו משם, כדי שתוכלו לקבל גם את שאר החומרים שהבטחתי לשלוח לכם

מתעניינים ביער השחור?

הצטרפו אלינו לקבוצת הפייסבוק ונשמח לעזור.

מתעניינים ביער השחור?

למה להתלבט לבד? הצטרפו אלינו לקבוצת הפייסבוק ותוכלו לשאול את מי שכבר ביקר במקום.