טירת הרוחות בפארק אירופה

טירת הרוחות

מתקן Ghost Castle בפארק אירופה

טירת הרפאים של פארק אירופה מממוקמת באזור איטליה של הפארק, באטרקציה תעלו על מסלול הרפאים אשר עובר בטירת אימה הכוללת מפלצות, שלדים והפתעות נוספות.

שימו לב: אומנם אין מגבלת גיל למתקן, אך קחו בחשבון שילדים קטנים מידי עלולים לפחד

 

טירת הרפאים של פארק אירופה (Ghost Castle), היא אחת מהאטרקציות המרתקות והמסתוריות בפארק. המתקן מעוצב בעיצוב גותי ואווירה של טירת רוחות מסורתית, שתיקח אתכם למסע מותח, מפחיד ומרגש, המתאים לכל המשפחה.

ארמון הרוחות ממוקם באזור איטליה של הפארק, מה שמאפשר למבקרים להשלים את החוויה בארמון עם טעימה מהמטבח האיטלקי העשיר שסביב. האטרקציה עצמה מתאימה לכל הגילאים, אך מומלץ במיוחד לילדים מעל גיל 6, עקב המתח שהיא יוצרת והדמויות השונות הכוללת מפלצות, שלדים וייצורים נוספים.

כשנכנסים לארמון הרוחות, המבקרים נקלעים לעולם של סיפורי על ומיתוסים. העיצוב הפנימי מתאפיין בפרטים מוקפדים ותאורה מדורגת שיוצרת אווירה קסומה ומסתורית. המסע בתוך האטרקציה מוביל את המבקרים דרך מסדרונות חשוכים, חדרים סודיים ומעליות מפחידות, כאשר כל פינה ופינה מסתתרת מאחוריה הפתעה או הרפתקה.

האטרקציה מתאימה למי שאוהב חווית שעשועים מהנה אך לא מחפש מתקן מפחיד מידי. היא מציעה שילוב של טכנולוגיות מתקדמות ועיצוב מוקפד שיוצרים חוויה שלמה של צחוק, התרגשות וקצת פחד.

אז מה היה לנו?

תודה שהצטרפת

המידע שביקשת כבר בדרך!
במידה ולא מצאת אותו בתיבה הראשית כדאי לבדוק גם בתיבת קידומי המכירות או הספאם (גם זה קורה לפעמים)
כמובן לא לשכוח להוציא אותו משם, כדי שתוכלו לקבל גם את שאר החומרים שהבטחתי לשלוח לכם

מתעניינים ביער השחור?

הצטרפו אלינו לקבוצת הפייסבוק ונשמח לעזור.

מתעניינים ביער השחור?

למה להתלבט לבד? הצטרפו אלינו לקבוצת הפייסבוק ותוכלו לשאול את מי שכבר ביקר במקום.