מגדל אירופה בפארק אירופה

מגדל תצפית בפארק אירופה

מתקן Euro Tower בפארק אירופה

Euro Tower בפארק אירופה הוא לא רק מגדל תצפית, אלא סמל מרכזי של הפארק, המגדל מציע למבקרים חוויה ייחודית ונוף פנורמי מהמם של כל אזור הפארק והסביבה הקסומה שלו. המגדל מתנשא לגובה מרשים של 75 מטרים, מהווה אחד המבנים הגבוהים ביותר בפארק, ומציע תצפית שאין לה תחליף.

העלייה לראש המגדל מתבצעת באמצעות מעלית שקופה, מה שמאפשר למבקרים ליהנות הנוף המתפתח מתחתיהם ככל שהם מתרוממים לגובה. המסע למעלה הוא חוויה בפני עצמה, עם תחושת התרגשות וציפייה למה שממתין בפסגה.

ברגע שהמבקרים מגיעים לראש המגדל, ניתן להנות מנוף פנורמי ב-360 מעלות שמאפשר להם לראות את הפארק אירופה במלוא הדרו. מהגובה הזה, ניתן להבחין באטרקציות השונות, בגנים המטופחים, באגמים ובנופים הקסומים של האזור הסובב.

בימים בהירים תוכלו ליהנות גם מהנופים המרשימים של היער השחור, עמק הריין, והרי הווז' הצרפתיים.

Euro Tower מציע לא רק נוף מרהיב אלא גם הזדמנות להבין את התכנון והגאונות של הפארק. מהגובה, מבקרים יכולים להעריך את הפרטים האדריכליים של הפארק, להבחין במערכות הנתיבים המתפתלים ואפילו לתכנן את מסלול הביקור בפארק בהתאם למה שהם רואים מלמעלה.

לא רק שהמגדל מציע חוויה חזותית מרהיבה, הוא גם מהווה מקום מנוחה ושקט מההמולה של הפארק. המבקרים יכולים לקחת הפסקה, להירגע וליהנות מהשקט והשלווה שבגובה, תוך כדי שהם נושמים את האוויר הצלול ונהנים ממרחב למחשבה ולהתבוננות.

 

אז מה היה לנו?

תודה שהצטרפת

המידע שביקשת כבר בדרך!
במידה ולא מצאת אותו בתיבה הראשית כדאי לבדוק גם בתיבת קידומי המכירות או הספאם (גם זה קורה לפעמים)
כמובן לא לשכוח להוציא אותו משם, כדי שתוכלו לקבל גם את שאר החומרים שהבטחתי לשלוח לכם

מתעניינים ביער השחור?

הצטרפו אלינו לקבוצת הפייסבוק ונשמח לעזור.

מתעניינים ביער השחור?

למה להתלבט לבד? הצטרפו אלינו לקבוצת הפייסבוק ותוכלו לשאול את מי שכבר ביקר במקום.