סיכום טיול בן שמונה ימים ביער השחור

מלון אדלר

סיכום הטיול הועלה באישור של נילי חברת קבוצת הפייסבוק שלנו

סיכום של שמונה ימים, זוג פלוס ילדים בטווח של 9-21:

1. ביטוח רכב בRentalcover.
תקראו את התנאים, זה כולל הכל ועולה רבע, עם החסרון שבמקרה של הפעלת הביטוח אתם צריכים לשלם את ההשתתפות ו Rentalcover מחזירה. זו החברה שעובדת עם שכירת רכב דרך בוקינג.

2. מזג אוויר הפכפך מאוד. לנו היה שבוע קריר אבל פה ושם נהיה חם, וחם מאוד בכל מסעדה או חנות שנכנסים אליה. יעילים מאוד מעילי היוניקלו.

3. טיסה לציריך – חסרון: שוכרים רכב בציריך וזה יותר יקר. יתרונות: נסיעה של שעה וחצי בלבד ליער השחור, וביקור במפלי הריין. הלכנו לפי ההמלצה בספר המשפחה המטיילת במפלים, לקחנו שייט בסירה הצהובה שמביא לצוק באמצע, היה מאוד מוצלח.

4. בסיכום הטיול הילדים אמרו שנהנו משלושה דברים: פארק אירופה (בעיקר חובבי האקסטרים), רולנטיקה ומגלשות הרים. את האחרונות עשינו בהתאם להמלצה בטודנאו, תור ארוך אבל היה ממש ממש שווה. תביאו כובעים כי מחכים בשמש.

5. פארק אירופה – התחלנו מהאקסטרים באיסלנד (יחסית בקצה הפארק) והתקדמנו לכיוון הכניסה. מומלץ מאוד להתחלק לקבוצת האקסטרים וקבוצת הרגועים. בזבזנו הרבה זמן בהמתנות אחד לשני וחבל.
וכמו שנאמר פה – כדאי לבוא מכווננים למתקנים שרוצים לעשות.

6. רולנטיקה – רוב הפארק במקום סגור, ככה שאין השפעה של מזג האוויר.

7. מפלי טודנאו מקסימים! אם חונים למטה מפספסים את המסלול, שהוא ממש לא קשה ומאוד מומלץ. אם חונים למעלה ליד הגשר, אפשר להתחיל משם את המסלול. יש כמה מקומות להתחיל מהם את המסלול, תשאלו שם בכניסה לגשר מאיפה כדאי להתחיל ויסבירו לכם. אם יש שתי מכוניות אפשר אחת מהן לחנות למטה כדי שלא תצטרכו לחזור את כל הדרך למעלה.

8. מסעדות – קשה מאוד למצוא מסעדות פתוחות בין 14:00 ל18:00, ובערב רובן סוגרות מטבח ב21:30-22:00. פה ושם אפשר למצוא גם מחוץ לשעות האלו.
בפרייבורג יש את המסעדה Vapiano, שזה כמו fast food אבל של פסטה טריה שמיוצרת במקום. מומלץ מאוד, יותר גמיש בשעות הפתיחה ממסעדות אחרות.

9. לא תמיד יש תפריטים באנגלית. המצלמה של גוגל טרנסלייט עשתה עבודה מצוינת.

10. מלון מעולה שהזמנו Goldener Adler Oberried.
יש בו מזגנים, למרות שהם לא מקררים כמו שאנחנו רגילים בארץ.

תהנו!

אז מה היה לנו?

תודה שהצטרפת

המידע שביקשת כבר בדרך!
במידה ולא מצאת אותו בתיבה הראשית כדאי לבדוק גם בתיבת קידומי המכירות או הספאם (גם זה קורה לפעמים)
כמובן לא לשכוח להוציא אותו משם, כדי שתוכלו לקבל גם את שאר החומרים שהבטחתי לשלוח לכם

מתעניינים ביער השחור?

הצטרפו אלינו לקבוצת הפייסבוק ונשמח לעזור.

מתעניינים ביער השחור?

למה להתלבט לבד? הצטרפו אלינו לקבוצת הפייסבוק ותוכלו לשאול את מי שכבר ביקר במקום.