פארק שביל צמרות העצים

Erwin-Sick-Straße 79183 Waldkirch

מתאים לכל גיל

אפריל, אוקטובר ותחילת נובמבר: 12:00-17:30
מאי – ספטמבר: 11:00-18:30

פעיל בתקופת הקיץ

הערות: פעיל מסוף מרץ ועד תחילת נובמבר
(הפארק סגור לקבוצות בלבד, במספר ימים בחודש אפריל ומאי)

תיאור האטרקציה

פארק שביל צמרות העצים, ממוקם מספר קילומטרים מהעיר פרייבורג ביישוב בשם וולדקירץ. הפארק מכיל מספר סוגי אטרקציות באזור אחד, כאשר גולת הכותרת היא מגדל התצפית והמגלשה מטה.

מגדל התצפית Baumkronenweg – מגדל התצפית, הינו האטרקציה העיקרית במתחם, הגישה למגדל עוברת דרך מסלול הליכה אשר יוביל אתכם לפסגת המגדל ולגובה של כ-23 מטר מהקרקע, בגובה זה תוכלו להתרשם מהעצים המאפיינים את היער השחור, מתצפית על הרי הווז' ומיופיו של האזור.

מגלשת המתכת Riesenroehrenrutsche – כאשר תגיעו לפסגת המגדל תוכלו לגלוש מטה על גבי מחצלת במגלשת המתכת הייחודית והארוכה באירופה. המגלשה תוביל אתכם מטה לאורך 190 מטר (כמעט מחצית מהדרך), שימו לב כי הגלישה מטה מותרת מגיל 8 ומעלה ובתשלום נוסף של 2 אירו לאדם. מומלץ לבצע את הגלישה רק בסיום הביקור במקום על מנת שלא תצטרכו לטפס שוב מחדש.

שביל רגליים יחפות Barfusspfad – שביל הליכה ברגליים יחפות בו ניתן להרגיש את הטבע ללא חוצצים, המסלול עובר על גבי לוחות עץ, אבנים, אצטרובלים וחומרים נוספים.

מסלול ההרפתקאות Abenteuerpfad – מסלול ההרפתקאות,הוא למעשה מעין פארק חבלים לילדים (ללא צורך ברתמות בטיחות). המסלול באורך 200 מטר העובר דרך גשרים מתנדנדים, רשתות טיפוס וקורות הליכה.

דרך החושים Sinnesweg – מסלול חושים הוא מסלול תלול העובר דרך תחנות מידע שונות הקשורות לטבע ובעלי החיים המאפיינים את היער השחור.

שימו לב: ההגעה למגדל התצפית כרוכה בעלייה לא ממש פשוטה לכן קחו זאת בחשבון בעת תכנון הביקור במקום. כמו כן מומלץ בחום להיערך עם מי שתיה, כובע ונעליים נוחות להליכה.

מיקום האטרקציה

לפניכם מפת האטרקציות שבאזור היער השחור בגרמניה, האייקונים שבמפה מחולקים על פי הקטגוריות הבאות
מקרא: אדום- הכרטיס האדום, שחור - הכרטיס השחור, סגול - הכרטיס האדום והשחור, כחול- אטרקציה חינמית, ירוק - אטרקציה מומלצת שאינה כלולה בכרטיסי היער השחור

© Baumkronenweg Waldkirch Erlebnis GmbH

גלילה למעלה

מתעניינים ביער השחור?

הצטרפו אלינו לקבוצת הפייסבוק ונשמח לעזור.

מתעניינים ביער השחור?

למה להתלבט לבד? הצטרפו אלינו לקבוצת הפייסבוק ותוכלו לשאול את מי שכבר ביקר במקום.