פארק שביל צמרות העצים

פארק צמרות העצים
כתובת: Erwin-Sick-Straße, 79183 Waldkirch, Germany
תקופת פעילות: פעיל בתקופת הקיץ

Baumkronenweg Waldkirch

פארק שביל צמרות העצים, ממוקם מספר קילומטרים מהעיר פרייבורג ביישוב בשם וולדקירץ. הפארק מכיל מספר סוגי אטרקציות באזור אחד, כאשר גולת הכותרת היא מגדל התצפית והמגלשה מטה.

מגדל התצפית Baumkronenweg – מגדל התצפית, הינו האטרקציה העיקרית במתחם, הגישה למגדל עוברת דרך מסלול הליכה אשר יוביל אתכם לפסגת המגדל ולגובה של כ-23 מטר מהקרקע, בגובה זה תוכלו להתרשם מהעצים המאפיינים את היער השחור, מתצפית על הרי הווז' ומיופיו של האזור.

מגלשת המתכת Riesenroehrenrutsche – כאשר תגיעו לפסגת המגדל תוכלו לגלוש מטה על גבי מחצלת במגלשת המתכת הייחודית והארוכה באירופה. המגלשה תוביל אתכם מטה לאורך 190 מטר (כמעט מחצית מהדרך), שימו לב כי הגלישה מטה מותרת מגיל 8 ומעלה ובתשלום נוסף של 2 אירו לאדם. מומלץ לבצע את הגלישה רק בסיום הביקור במקום על מנת שלא תצטרכו לטפס שוב מחדש.

שביל רגליים יחפות Barfusspfad – שביל הליכה ברגליים יחפות בו ניתן להרגיש את הטבע ללא חוצצים, המסלול עובר על גבי לוחות עץ, אבנים, אצטרובלים וחומרים נוספים.

מסלול ההרפתקאות Abenteuerpfad – מסלול ההרפתקאות,הוא למעשה מעין פארק חבלים לילדים (ללא צורך ברתמות בטיחות). המסלול באורך 200 מטר העובר דרך גשרים מתנדנדים, רשתות טיפוס וקורות הליכה.

דרך החושים Sinnesweg – מסלול חושים הוא מסלול תלול העובר דרך תחנות מידע שונות הקשורות לטבע ובעלי החיים המאפיינים את היער השחור.

שימו לב: ההגעה למגדל התצפית כרוכה בעלייה לא ממש פשוטה לכן קחו זאת בחשבון בעת תכנון הביקור במקום. כמו כן מומלץ בחום להיערך עם מי שתיה, כובע ונעליים נוחות להליכה.

עלויות ומידע נוסף

מבוגר – 6.5 אירו
ילד (גילאי 5-15) – 4.5 אירו
ילד מתחת לגיל 5 – חינם
גלישה במגלשת המתכת (מגיל 8 ומעלה) – 2 אירו
לחצו כאן לטבלת המחירים המלאה

מיקום האטרקציה

לפניכם מפת האטרקציות שבאזור היער השחור בגרמניה, האייקונים שבמפה מחולקים על פי הקטגוריות הבאות
מקרא: אדום- הכרטיס האדום, שחור - הכרטיס השחור, סגול - הכרטיס האדום והשחור, כחול- אטרקציה חינמית, ירוק - אטרקציה מומלצת שאינה כלולה בכרטיסי היער השחור . הסבר מפורט לשימוש במפה ניתן למצוא בקישור הבא: https://bit.ly/HowToMyMaps
לנוחיותכם: ניתן לסנן את הנתונים במפה על ידי לחיצה האייקון תפריט מפות גוגל המופיע למטה.או לצפות בה בחלון מלא על ידי לחיצה על קישור הבא: מפת היער השחור

© Baumkronenweg Waldkirch Erlebnis GmbH

אז מה היה לנו?

תודה שהצטרפת

המידע שביקשת כבר בדרך!
במידה ולא מצאת אותו בתיבה הראשית כדאי לבדוק גם בתיבת קידומי המכירות או הספאם (גם זה קורה לפעמים)
כמובן לא לשכוח להוציא אותו משם, כדי שתוכלו לקבל גם את שאר החומרים שהבטחתי לשלוח לכם

מתעניינים ביער השחור?

הצטרפו אלינו לקבוצת הפייסבוק ונשמח לעזור.

מתעניינים ביער השחור?

למה להתלבט לבד? הצטרפו אלינו לקבוצת הפייסבוק ותוכלו לשאול את מי שכבר ביקר במקום.