סיכום היום הראשון ביער השחור

Hotel & Restaurant Sonne

עיקרי הדברים

נחיתה והמראה: באדן באדן
לינה: Hotel & Restaurant Sonne
השכרת רכב: שלמה סיקסט

שלום, רוצה לתרום לקבוצה ולסכם יום ראשון של הטיול ביער השחור.

* טסנו עם חברת Ryanair לבאדן באדן ביום ראשון. טיסה בשעה 12:00 מטרמינל 1. היה עומס סביר, עברנו את כל הבידוקים תוך שעה וחצי. יצאנו עם עיכוב של רבע שעה. טיסה של 4 וחצי שעות, מזוודות הגיעו אתנו.

* שכרנו רכב דרך שלמה סיקסט בארץ, שילמנו תוספת של 50 € על זה שיהיה בן אדם עם מפתחות ביום ראשון שזה יום חופש. קיבלנו רכב סטיישן סקודה סופרב חדשה. למשפחה עם 2 ילדים ו3 מזוודות זה בול. בינתיים מאוד מרוצים מרכב ומשרות של סיקסט. מומלץ.
שכרנו מלון בעיר קטנה Kirchzarten,נסיעה של שעה וחצי משדה תעופה באדן באדן. שכרנו חדר סוויטה ללא מזגן (ידענו שחדר ללא מזגן, אך בגלל הגודל של הסוויטה וויתרתי עליו וחשבתי כמה יכול להיות גרוע) ופה זה בעיה ראשונה. חפשו רק עם המזגן.
עכשיו זה תקופה חמה. לא ניתן בלי מזגן, אומנם אנו רק ישנים שם, פותחים את כל החלונות, רק בסביבות 12 בלילה האוויר מתקרר ומרגיש התקררות. עד 12 חם גם עם חלונות פתוחים. מזל שישנים רק 2 לילות שם ואז נעבור למלון בפארק אירופה עם מזגן. שם המלון hotel& restaurant sonne בKirchzarten.
מקומות לינה ממוזגים ביער השחור

* יום ראשון – הכל סגור, אין איפה לקנות מיים. אכלנו ארוחת ערב באיזה מסעדה וקניתי 4 בקבוקים של מים לחדר במחיר מופקע.

* יום שני – נסענו לאגם טיטיזי, מומלץ מאוד, שכרנו סירה- חוויה, הסתובבנו בטיילת, עלינו על גלגל ענק, מיני גולף. הלכנו לפארק חבלים action forest ולא הצלחנו כי היתה קבוצה בפנים, ביקשו לחזור עוד שעה וויתרנו. ממליץ לחנות בחניון מול תחנת רכבת, חניון גדול בתשלום, כל שעה 2 €. אחרי צהריים נסענו לבאד פרדייס, פארק מיים יפה, אך ילדים (10 ו14) מיצו אותו תוך 3 שעות. אין מה לעשות שם יותר מ4 שעות אני חושב.

* עניין המהירות נסיעה – מאוד מרגיז, אך מלא קטעים של 30 קמ"ש, נסיעה איטית, אנו לא רגילים למהירויות כאלה. למזלי ברכב יש זיהוי אוטומטי של תמרורים, לכן מסתכל רק עליו כי לא תמיד ברור מתי הקטע של 30 נגמר.

* הרבה מקומות נסגרים פה יחסית מוקדם גם ביום עבודה רגיל. בסביבות 18:00-19:00, אז יש לקחת בחשבון מבחינת ארוחות ערב.

לסיכום, סה"כ בינתיים מאוד מרוצים, יום ראשון בטיטיזי מאוד מוצלח, חוץ מעניין של מזגן בחדר ממליץ על האיזור

אז מה היה לנו?

תודה שהצטרפת

המידע שביקשת כבר בדרך!
במידה ולא מצאת אותו בתיבה הראשית כדאי לבדוק גם בתיבת קידומי המכירות או הספאם (גם זה קורה לפעמים)
כמובן לא לשכוח להוציא אותו משם, כדי שתוכלו לקבל גם את שאר החומרים שהבטחתי לשלוח לכם

מתעניינים ביער השחור?

הצטרפו אלינו לקבוצת הפייסבוק ונשמח לעזור.

מתעניינים ביער השחור?

למה להתלבט לבד? הצטרפו אלינו לקבוצת הפייסבוק ותוכלו לשאול את מי שכבר ביקר במקום.