סיכום טיול ביער השחור בדגש על מקומות לינה מומלצים

בית ההארחה קראמר

סיכום הטיול הועלה באישורה של מיקה חברת קבוצת הפייסבוק שלנו

אז הגיע זמני לעשות סיכום של הטיול.
אז הסיכום שלי ייגע בעיקר במקומות לינה. למה? כי החלפנו הרבה מהם בעשרה ימים.

אני אתחיל בכמה דברים כלליים. מזג האוויר- אין ספק שהוא משתנה , לנו יצא מזג אויר יחסית קריר, סביב ה20 רוב הזמן ויומיים מבאסים של הרבה מאוד גשם כל היום בהרבה איזורים. אין מה לעשות, זה חלק מהחוויה.

לגבי פארק אירופה, אוסיף את השנקל שלי. וירטואל ליין זה ממש סבבה, צריך לסרוק או להוסיף את הכרטיסים לתור הוירטואלי וממש בתשע בבוקר להחליט מה הכי רוצים ולבחור תור. גם בצהריים הצלחתי לקבוע, אבל לקח יותר מאמץ. דבר נוסף נחמד שיש להם הוא התור ליחידים. אם יש לכם ילדים כבר קצת יותר גדולים, שאין להם בעיה לעשות את המתקן לבד, זה מאוד מקצר. עשינו ככה את ארתור ארבע פעמים. כן, זה היה המתקן האהוב על כולנו, חוץ מהבלו פייר שהיה אהוב על בן ה11 ופחות על הקיבה של אימו. עשינו גם אותו פעמיים עם התור הוירטואלי וזה תקתק.

לינה ביער השחור

נעבור לנושא הראשי: הלינה. את הטיול התחלנו בהייאט בשדה התעופה בציריך, יש שניים, לא יודעת כמה ההבדלים, הם נמצאים על המסלול המעגלי ויש שילוט אליהם שקל להתמצא. מלון שדה תעופה סטנדרטי, ספה נפתחת לילדים, ארוחת בוקר סבירה במושגים גרמניים.

אחר כך טיול הדירות שלנו התחיל להיות קצת יותר מעניין מהרגיל כי את כל הדירות/מלונות הזמנתי כמעט שנה מראש והמקום הראשון שהזמנתי "נזכר" יום לפני-שעה לפני הטיסה, לשלוח לי מייל !! כי בטעות הם עשו דאבל בוקינג ולכן אין לי איפה ללון יום אחרי. ייאמר לזכותם שהם נתנו לי רשימה של שלושה מקומות באיזור שיש בהם עדיין מקום ונותנים את הכרטיס האדום והם יעזרו לי למצוא. בשלב זה , שעה לפני הטיסה, עצביי רופפים, עשיתי חיפוש מהיר בבוקינג ובמזל מצאתי מקום שסימנתי לי אותו במועדפים ופסלתי על מחיר.

עכשיו כבר הייתי יותר גמישה ומוכנה לשלם כפול. הזמנתי את הדירה ושלחתי למקום המקורי את הסכום ששילמתי והם הסכימו לשלם את ההפרש שהגיע לאלפיים שקל. המקום המקורי היה schlegelhof-titisee. אנחנו הזמנו את הדירה הגדולה יותר, המחיר היה סביב 150 יורו ללילה ואין שם ארוחת בוקר.

המקום שבסופו סגרנו היה בפלדברג Landhotel und Apartments Sonneck
המחיר כאן היה 280 יורו לדירה. וארוחת בוקר לא כלולה. אפשר היה להוסיף ב15 יורו לאדם.
המלון הזה הוא מלון קטן ויש לו מתחם דירות במרחק קילומטר וחצי. היינו בדירה S4.3
יתרונות: דירה הכי גדולה שהיינו בה, מטבח מאובזר לגמרי, סלון, פינת אוכל, סאונה במקלחת ושטח של כל איזור המקלחת ענקי. חדר עם מכונת כביסה ומייבש לשימוש עצמי ומקום לתלות כביסה במרפסת.
חסרונות: ריח חזק של עץ בדירה. מרפסת משותפת, מה שעקרונית השכן יכול לבוא לבקר שבא לו. תכנון דירה מוזר. הדירה בצורת ח' שחדר הילדים וחדר ההורים ברגליים של הח, אז לא שומעים את הילדים והם רחוקים ממך. גם המקלחת/סאונה ממוקמת בין הסלון לחדר שינה, ככה שחייבים לעבור דרכה. גם המטענים שלנו מאוד התחממו וטענו פחות טוב. במתחם הדירות יש קבלה אבל אין שם אדם חי , לא ניסינו לבקש משהו , למרות שמאוורר היה משמח, הבידוד של הדירה פשוט מדהים, עשר מעלות בחוץ ומעל 25 בפנים.


המקום הבא היה ליד פארק אירופה, AVALON
לקחנו פה את הדירונת עם המטבח.
הדירה קטנה למדיי עם מטבחון לא מאוד מאובזר, בלי תנור או טוסטר, מעט כלי מטבח. עם מזגן ומאוור באיזור הילדים. הדירה מסודרת ככה שהילדים ישנים בגלריה. התאורה מעולה, גם חזקה וגם חלשה. מחליפים/מסדרים מגבות. עיצוב מגניב.
חסרונות: המדרגות לגלריה מאוד מאוד מפחידות ואם ילד צריך לרדת לשירותים באמצע הלילה, שיהיה לכולם בהצלחה.

אחר כל לילה במלון בל רוק של פארק אירופה, לדעתי לא שווה את הכסף. חדר נחמד עם מיטות קומתיים בצורת ספינה, אבל חדר מלון.

יתרונות של המלון: ארוחת בוקר הכי מגוונת מכל המקומות וגם נחמד שאפשר לצאת באמצע היום מפארק אירופה ולחזור מאוחר יותר.

המקום האחרון שהיינו בו זה Pension Kramer
נמצא בגריפנהאוזן שהיא עיירה מנומנמת, הסופר נסגר בשש וחצי וגם הצ'ק אין.
גם כאן לקחנו דירה עם מטבחון. דירה דלוקס כהגדרתם עם מיטת קומתיים. מטבח קטן בלי מדיח. החיסרון העיקרי הדירה זה חדר השירותים. הוא קטן, המקלחון עם חצי חלון ויוצא שדיי בקלות משפריץ החוצה.

אז מה היה לנו?

תודה שהצטרפת

המידע שביקשת כבר בדרך!
במידה ולא מצאת אותו בתיבה הראשית כדאי לבדוק גם בתיבת קידומי המכירות או הספאם (גם זה קורה לפעמים)
כמובן לא לשכוח להוציא אותו משם, כדי שתוכלו לקבל גם את שאר החומרים שהבטחתי לשלוח לכם

מתעניינים ביער השחור?

הצטרפו אלינו לקבוצת הפייסבוק ונשמח לעזור.

מתעניינים ביער השחור?

למה להתלבט לבד? הצטרפו אלינו לקבוצת הפייסבוק ותוכלו לשאול את מי שכבר ביקר במקום.