טיפים להזמנת לינה ביער השחור

הערה חשובה: לפני שאתם מזמינים מקום לינה ביער השחור, וודאו שאתם מודעים לכל התשלומים הנדרשים. בעת הזמנת מקום הלינה ביער תדרשו לתשלומים שונים המופיעים בדף התשלום (לרוב תחת הכותרת חיובים נוספים), התשלומים כוללים בעיקר מיסים דוגמת מס תיירות, מס ספא, פקדונות וכו'. כל מקום לינה ודרישות התשלום שלו ולכן יש לוודא שאכן ולקחתם זאת בחשבון. 

בוקינג – Booking.com

לוגו בוקינג

אתר בוקינג המוכר הוא מקום מצוין לחיפוש לינה באזור היער השחור, באתר תוכלו למצוא מגוון רחב של אפשרויות לינה באזור היער.

היתרון הגדול של האתר הוא הממשק שקיים בעברית כולל שירות לקוחות בעברית (בטלפון 1-809-213-036).

טיפים להזמנה בבוקינג

 • מחיר – בוקינג מתחייבת למחיר הזול ביותר כך שאם תמצאו מחיר זול יותר באתר אחר, בוקינג מתחייבת להשוות את המחיר למחיר שתמצאו. חשוב לשים לב שצריך שההזמנה תיהיה באותם תנאים, באותם תאריכים ובאותו סוג חדר בדיוק.
 • מעוניינים במקומות לינה הכוללים את הכרטיס האדום? תוכלו להשתמש ברשימת המקומות שמספקים את הכרטיס האדום של היער השחור או לחילופין להשתמש באתר של בוקינג שבו תוכלו (לרוב) לראות האם מקום לינה מסויים מספק את הכרטיס, ההתייחסות לכרטיס תופיע בדרך כלל בתחתית הדף של מקום הלינה תחת החלק האותיות קטנות, כמו שניתן לראות בדוגמה הבאה http://booki.ng/2Q6X86F (בכל מקרה מומלץ לבדוק מול מקום הלינה עצמו האם הוא מספק את הכרטיס מכיוון שחלק מהמקומות לא מציין זאת למרות שהוא מנפיק את הכרטיס)
 • מטיילים בצפון היער השחור ומעוניינים במקומות לינה הכוללים את הכרטיס היער השחור פלוס? תוכלו להשתמש ברשימת המקומות שמספקים את כרטיס היער השחור פלוס או לחילופין להשתמש באתר של בוקינג שבו תוכלו (לרוב) לראות האם מקום לינה מסויים מספק את הכרטיס, ההתייחסות לכרטיס תופיע בדרך כלל בתיאור או בתחתית הדף של מקום הלינה תחת החלק האותיות קטנות, כמו שניתן לראות בדוגמה הבאה http://booki.ng/2EH1Fas (בכל מקרה מומלץ לבדוק מול מקום הלינה עצמו האם הוא מספק את הכרטיס מכיוון שחלק מהמקומות לא מציין זאת למרות שהוא מנפיק את הכרטיס).
 • ביטול הזמנה – בחלק ממקומות הלינה בבוקינג ישנה אפשרות לביטול ההזמנה, קראו היטב את הנהלים וההנחיות לכל מקום ובמידה והזמנתם וברצונכם לבטל עשו זאת במועד כדי שלא תצטרכו לשלם פעמיים.
 • חוות דעת – בוקינג בדומה לאתרים אחרים מאפשרת למי שהתארח במקום לרשום חוות דעת על מקום האירוח, קראו היטב את חוות הדעת, לא רק את חוות הדעת החיוביות שמופיעות בצורה בולטת אלא גם ואפילו חשוב יותר את חוות הדעת השליליות ובדקו אילו נקודות עלו בהם והאם נקודות אילו מהותיות עבורכם.
 • ציון – אני נוטה לרוב לא לקחת מקומות לינה שהציון שלהם הוא מתחת לציון 8.0, כמובן שהדבר תלוי במספר המדרגים, מהם התלונות שהופיעו בהערות, אך זהו כלל האצבע שאני פועל לפיו וכמובן שכל אחד יפעל כראות עיניו.
 • אל תילחצו – בוקינג ידועים במניפולציות שהם עושים על הגולשים, הזמינו עכשיו, חדר אחרון ועוד. אל תילחצו יותר מידי, קיראו את כל התוכן, בידקו ורק אם הדיל באמת מתאים לכם תזמינו.

>> לחצו כאן לחיפוש מקום לינה דרך בוקינג << 

HomeAway.com

לוגו HomeAway

אפשר לומר שאתר HomeAway שהינו חברת בת של ענקית התיירות אקספדיה הוא המקביל לאתר Airbnb גם כאן מדובר במקומות ששייכים לרוב לאנשים פרטיים. באתר תוכלו למצוא מידע מקיף על מקום הלינה, חוקי הבית , תמונות, חוות דעת ועוד.

טיפים להזמנה בHomeAway

 • קיראו את המידע והתגובות של מי שכבר התארח במקום ושימו לב להערות.
 •  כרטיס אדום – קצת קשה לחפש מקומות לינה שמעניקים את הכרטיס דרך מנוע החיפוש של האתר, אבל במידה והמקום מציע את הכרטיס הדבר לרוב יופיע בחלק התיאור של המקום.
 •  שימו לב שחלק מהמקומות מאפשרים הזמנה ישירה וחלק מחייבים יצירת קשר עם המארח כדי שייאשר את ההזמנה.
 •  כל מארח קובע לעצמו את אפשרויות ביטול ההזמנה, שימו לב לסעיף זה לפני ההזמנה בפועל. 
 • קראו היטב את חוקי הבית, היות ומדובר לרוב בבתים של אנשים פרטיים לכל אחד יש את החוקים והשיגעונות שלו, בדקו שאכן החוקים מקובלים עליכם.
 • זיכרו מדובר לרוב בבתים פרטיים אנא שימרו על הרכוש והקפידו להחזיר את הבית נקי ותקין.

>> לחצו כאן לחיפוש מקום לינה דרך HomeAway << 

אייר בי אנד בי – Airbnb.com

לוגו Airbnb

אתר Airbnb הפך לשם דבר בכל הנוגע להזמנת דירות בחו"ל החל מדירות סטנדרטיות ועד לאוהלים ובתים בין העצים.  

טיפים להזמנה בAirbnb

 •  במידה ואין לכם חשבון בAirbnb תוכלו להנות מקופון הנחה בסך 150 ש"ח על ידי לחיצה על הקישור הבא: הטבה בסך 150 ש"ח בAirbnb
 • האתר מוכר בזכות המידע הרב והמקיף שיש בו, קיראו את התוכן, שימו לב גם לתגובות השליליות וצרו קשר עם המארח כדי לוודא שאכן מה שמוצע לכם מתאים לדרישות שלכם.
 •  כרטיס אדום – קצת קשה לחפש מקומות לינה שמעניקים את הכרטיס דרך מנוע החיפוש של האתר, אבל במידה והמקום מציע את הכרטיס הדבר לרוב יופיע בחלק התיאור של המקום.
 •  שימו לב שחלק מהמקומות מאפשרים הזמנה ישירה וחלק מחייבים יצירת קשר עם המארח כדי שייאשר את ההזמנה.
 •  כל מארח קובע לעצמו את אפשרויות ביטול ההזמנה, שימו לב לסעיף זה לפני ההזמנה בפועל. הסבר על מדיניות הביטולים.
 • קראו היטב את חוקי הבית, היות ומדובר לרוב בבתים של אנשים פרטיים לכל אחד יש את החוקים והשיגעונות שלו, בדקו שאכן החוקים מקובלים עליכם.
 • זיכרו מדובר לרוב בבתים פרטיים אנא שימרו על הרכוש והקפידו להחזיר את הבית נקי ותקין.

>> לחצו כאן לקבלת קופון בסך 150 ש"ח << 

אתרים נוספים בהם תוכלו לחפש מקומות לינה הם:

Tripadvisor – אתר אשר מוכר בעיקר בכל הנוגע לחוות דעת על אטרקציות ומסעדות שונות, באתר ישנו מנוע חיפוש שעורך השוואות בין אתרי התיירות השונים.

Expedia – אתר השייך לענקית התיירות אקספדיה וכולל מנוע חיפוש למקומות לינה, טיסות, השכרת רכב, ואטרקציות.

Hotels.com – אתר התיירות הדומה במאפיינים לאתר בוקינג ולפעמים ניתן למצוא בו דילים טובים.

Trivago – מנוע השוואות מוכר העורך השוואות בין מגוון אתרים למציאת מקומות לינה.

אתר הכרטיס האדום – Hochschwarzwald.de

לוגו הכרטיס האדוםאתר hochschwarzwald.de הוא האתר הרישמי של החברה המנפיקה את הכרטיס האדום. באתר תוכלו למצוא רשימה של מקומות לינה אשר מספקים את הכרטיס האדום וגם כאילו שלא. שימו לב האתר לא מאפשר הזמנה אונליין של מקומות הלינה אלא משמש כפלטפורמה ליצירת קשר עם המקומות, ברגע שתמצאו משהו שמתאים לרצונותיכם תצטרכו ליצור קשר עם המקום ולהמתין לתשובה (שלא תמיד מגיעה) ממקום הלינה. טיפים להזמנה בhochschwarzwald.de
 •  זיכרו האתר לא מאפשר הזמנה אונליין ולכן תצטרכו להתכתב עם מקום הלינה ולוודא שהמקום פנוי בתאריכים המבוקשים.
 • האתר מופיע בשפה הגרמנית ולכן מומלץ לעשות שימוש בגוגל טרנסלייט לתרגום האתר
 • קחו בחשבון שלגרמנים קצב משלהם, לפעמים לוקח מספר ימים עד שהם יגיבו לכם חזרה ולפעמים גם לא יגיבו בכלל, קחו זאת בחשבון.
אהבתם? שתפו

לתגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

גלילה למעלה

מתעניינים ביער השחור?

הצטרפו אלינו לקבוצת הפייסבוק ונשמח לעזור.

מתעניינים ביער השחור?

למה להתלבט לבד? הצטרפו אלינו לקבוצת הפייסבוק ותוכלו לשאול את מי שכבר ביקר במקום.