שביל הגמד פלחטל

שביל הגמד פלחטל בהיטנרצארטן

Evernius Flechtel Hinterzarten

מסלול הגמד פלחטל הוא מסלול אשר מתחיל מאחורי מבנה לשכת התיירות של הכפר הינטרצארטן בכתובת Freiburger Strasse 1, 79856 Hinterzarten, כשתגיעו למקום תוכלו לקבל בלשכת התיירות את מפת המסלול המעגלי והחביב אשר עוקף את הכפר דרך תחנות עצירה והפעלה המתאימות לילדים.

מסלול ההליכה מורכב למעשה משני מסלולים:

מסלול קצר  – זהו מסלול באורך 1.5 ק"מ אשר מתאים למשפחות ונגיש גם לעגלות תינוק. במסלול זה תעברו דרך לא מעט תחנות עצירה והפעלה המתאימות מאוד לילדים, בין היתר יוכלו הילדים לדבר בטלפון עץ, לשחק במשחקי זיכרון, לנגן מנגינות, לעבור מעל גשר חבלים חביב ועוד. לאורך כל המסלול תמצאו גמד חביב אשר מצביע על המשך הדרך, לגמד הזה קוראים הגמד פלחטל ומכאן נולד השם למסלול.

מסלול ארוך – זהו מסלול באורך של כ-3 ק"מ אשר בחלקו אינו נגיש לעגלות, המסלול הוא למעשה המשך של המסלול הקצר. במסלול זה עוברים דרך נופים נהדרים עם אפשרות לצפייה באימוני מגש סקי באדרלשאנזה (אם יתמזל מזלכם).

עלויות ומידע נוסף

חינם

השביל נקרא גם בשם: Evernius' Naturerlebnispfad Hinterzarten

מיקום האטרקציה

לפניכם מפת האטרקציות שבאזור היער השחור בגרמניה, האייקונים שבמפה מחולקים על פי הקטגוריות הבאות
מקרא: אדום- הכרטיס האדום, שחור - הכרטיס השחור, סגול - הכרטיס האדום והשחור, כחול- אטרקציה חינמית, ירוק - אטרקציה מומלצת שאינה כלולה בכרטיסי היער השחור . הסבר מפורט לשימוש במפה ניתן למצוא בקישור הבא: https://bit.ly/HowToMyMaps
לנוחיותכם: ניתן לסנן את הנתונים במפה על ידי לחיצה האייקון תפריט מפות גוגל המופיע למטה.או לצפות בה בחלון מלא על ידי לחיצה על קישור הבא: מפת היער השחור

התמונות באדיבות Hochschwarzwald Tourismus GmbH

אז מה היה לנו?

תודה שהצטרפת

המידע שביקשת כבר בדרך!
במידה ולא מצאת אותו בתיבה הראשית כדאי לבדוק גם בתיבת קידומי המכירות או הספאם (גם זה קורה לפעמים)
כמובן לא לשכוח להוציא אותו משם, כדי שתוכלו לקבל גם את שאר החומרים שהבטחתי לשלוח לכם

מתעניינים ביער השחור?

הצטרפו אלינו לקבוצת הפייסבוק ונשמח לעזור.

מתעניינים ביער השחור?

למה להתלבט לבד? הצטרפו אלינו לקבוצת הפייסבוק ותוכלו לשאול את מי שכבר ביקר במקום.